RSS feed

1399191_10153118669268626_32623284066115

Tak tohle jsem asi já. 

Úplně normální holka. Tuctová. Ani hezká, ani ošklivá, ani chytrá, ani blbá. Co se ještě o mě dá říct? Mám skvělou rodinu a ráda tvořím. Tvorba je pro mě útěk od reality, od stereotypu, svým způsobem i od dětí a manžela, ale myslím že už si zvykli. Tvořím vždy jen podle momentální nálady a přicházející inspirace, fantazie a prostě tak, jak to prochází pod rukama, proto nedokážu vyrábět věci na zakázku. To mi jednoduše nejde, není na to nálada, nejdou mi pod ruku barvy a tak vůbec - nejde to. Takže doufám, že si vyberete ze stávající nabídky, kterou ale stále rozšiřuji - dodělávám a fotím stále nové a nové kousky. A jestliže si přesto nevyberete nebo máte nějaký návrh, nápad, myšlenku, zlepšenku - zkuste se mi ozvat, třeba zrovna vaši myšlenku stvořím..... Nicméně na objednávku nedělám, neumím to! 

V poslední době se zaměřuji hlavně na vyvíjení nových technik, které sepisuji do svých pdf návodů. To mě momentálně nejvíc baví, a snažím se v tom maximálně zlepšit. 

A chcete vědět ještě něco o mě? Mám magisterský titul z Univerzity Karlovy, zaměření biologie - genetika. Od patnácti let jsem jezdila na skejtu a stala se například i mistryní republiky v roce 2006, na závodě světového poháru jsem obsadila čtvrté místo. Ale jak se říká - v nejlepším se má přestat. Po otěhotnění jsem se už na prkno nevrátila, ale v roce 2010 si mě našla polymerová hmota...

Dále mě a moji tvorbu můžete vidět na stránkách:

facebook

flickr

pinterest

Mé úspěchy:

přispěla jsem do knihy Polymer journeys

tutorialy v časopisu From Polymer To Art

mentioned on polymer clay planet blog

Pokud chcete, abych učila ve vašem městě, kontaktujte mnena fb nebo emailem - yanna.b@email.cz

Díky že jste dočetli až sem, Vaše Jana Honnerová

Update 16.5.2016