RSS feed

Falešná mozaika - duté korále - návod

950Kč

Více informací

V tomto návodu vám představím svoji novou techniku - falešnou mozaiku. V porovnání s klasickou mozaikou je několikanásobně rychlejší! Za 4 hodiny vyrobíte (téměř) celý korálkový náhrdelník! Zkoušeli jste někdy duté mozaikové korálky? Jak jsou zdlouhavé, spárování je obtížné spolu s několikerým pečením,,,, Tenhle způsob je rychlý a snadný. Žádné spárování! Jediné pečení! Duté korálky opravdu jednoduše! Navíc s klasickou mozaikou můžete pracovat jako s vzorovaným plátkem, což přináší mnoho dalších možností! Vyzkoušejte ji a uvidíte, že se stanete závislými. 

V tomto návodu vám ukážu krok za krokem tvorbu klasických blendovaných dutých mozaikových korálů, ale nastíním také další možnosti využití této techniky. 

Většina použitých pomůcek je běžných pro práci s polymerovou hmotou, nebudete potřebovat nic speciálního - jen svou trpělivost.

Po zakoupení návodu vám budu k dispozici jako poradce, takže pokud narazíte na jakýkoliv problém, nebudete si jistí návodem nebo když budete mít jakýkoliv související dotaz či nápad, budu tu pro vás a budu se snažit pomoct. 

Výrobky vyrobené na základě tohoto návodu můžete bez omezení prodávat.

PS: Platby ze Slovenska mi prosím napište do poznámky, akceptuji poslani pres Fio banku a napíšu Vám jiné číslo účtu. Díky za pochopení! 

Tento tutorial vytvořila Jana Honnerová, a nebyl přejat z jakéhokoli knihy nebo internetové stránky. 

Po zakoupení návodu vám pošlu PDF soubor, který je určen pouze pro osobní použití 

Prosím, nesdílejte ani nešiřte tento návod 
© Jana Honnerová 2015

Recenze

Napsat recenzi

Falešná mozaika - duté korále - návod

Falešná mozaika - duté korále - návod