RSS feed

Choroše na kůře - návod

500Kč

Více informací

V tomto návodu najdete zcela unikátní techniku k vytvoření polymerové kůry, samozřejmě na fotkách s postupy krok za krokem, ale také výrobu několika druhů dřevokazných hub. Možnosti dalšího rozvoje jsou neomezené, stačí jít do lesa a sbírat inspiraci. 

K vytvoření kůry a hub nebudete potřebovat žádné speciální (a mnohdy drahé) pomůcky, žádné horkovzdušné pistole ani jiné drahé pomůcky. Pokud tvoříte často a rádi, tak určitě máte většinu pomůcek ve Vašem kreativním šuplíku, ostatní pomůcky koupíte za pár korun nebo najdete v domácnosti. 

V návodu vám také ukážu, jak kůru s houbami dokompletovat jako brož, samozřejmě můžete zvolit jinou kompletaci, například i jako náramek. 

Nechybí ani galerie pro inspiraci s nastíněním výrobního postupu.

Výrobky vyrobené na základě tohoto návodu můžete bez omezení prodávat.

Návod je určený pro mírně pokročilé, i začátečníci ale zvládnou kůru na základě mého návodu vyrobit, a ozdobit aspoň jednou z houbiček. 

Navíc po zakoupení návodu vám budu k dispozici jako poradce, takže pokud narazíte na jakýkoliv problém, nebudete si jistí návodem nebo když budete mít jakýkoliv související dotaz či nápad, budu tu pro vás a budu se snažit pomoct. 

Tento tutorial vytvořila Jana Honnerová, a nebyl přijat z jakékoli knihy nebo internetové stránky. 

PDF soubor je určen pouze pro osobní použití!!!

© Jana Honnerová 2014

Recenze

Napsat recenzi

Choroše na kůře - návod

Choroše na kůře - návod