RSS feed

Crackle a víc - návod

790Kč

Více informací

Co získáte? Na více než 50ti stranách najdete přes 200 fotek s postupy krok za krokem a inspiraci pro další tvoření. V první řadě je návod zaměřen na výrobu šperků na fotkách (prsten na vlnách, piškotkový náramek, naušničky lodičky a vílí brož) ale čeká Vás i nastínění dalších způsobů a technik praskání hmoty a také rady a tipy kam dál rozvíjet Vaše tvoření a tyto techniky. 

V první části návodu vám představím pomůcky, nebudete potřebovat žádné speciální (a mnohdy drahé) pomůcky, žádné krakelovací laky ani horkovzdušné pistole. Pokud tvoříte často a rádi, tak určitě máte většinu pomůcek ve Vašem kreativním šuplíku, ostatní pomůcky koupíte za pár korun nebo najdete v domácnosti. 

Ve druhé části vám představím projekty, snažila jsem se, abyste pomocí tohoto návodu mohli vytvořit kompletní sady šperků, proto jsem zvolila 4 různé šperky. Navíc brož můžete dokompletovat jako přívěšek na krk, podle toho co preferujete. Navíc se u tohoto návodu naučíte i techniku pohyblivých květů.

Ve třetí části jsem se zaměřila na vzory, představím Vám nejen velmi jednoduché prasklinky, ale také úplnou novinku - něco jako "controlled crackeling", jednoduše řečeno - dám praskání určitou formu. Naučím vás můj oblíbený způsob prasklinek a jeho další úpravy. Uvidíte, že si ho zamilujete stejně jako já!

Ve čtvrté části se zaměřím na techniku výroby šperku, také krok za krokem. Je jen na Vás, jestli vytvoříte šperky ve stejných vzorech a barevných kombinacích, nebo jestli popustíte uzdu fantazii a vzniknou nečekané kombinace. Můžete se také nechat inspirovat v poslední části návodu, kam jsem dala fotky dalších výrobků na prasklinkové téma a nastínila jsem také jejich výrobu. 

Výrobky vyrobené na základě tohoto návodu můžete bez omezení prodávat.

Tato technika má široké možnosti použití, vzor crackle je velmi jednoduchý a přesto efektní, v současné době navíc také velmi populární. 

http://polymerclayplanet.blogspot.sk/2014/06/bracelet-by-jana-honnerova.html

Navíc po zakoupení návodu vám budu k dispozici jako poradce, takže pokud narazíte na jakýkoliv problém, nebudete si jistí návodem nebo když budete mít jakýkoliv související dotaz či nápad, budu tu pro vás a budu se snažit pomoct. 

PS: Platby ze Slovenska mi prosím napište do poznámky, akceptuji poslani pres Fio banku a napisu Vam jiné číslo účtu. Díky za pochopení! 

Tento tutorial vytvořila Jana Honnerová, a nebyl přijat z jakéhokoli knihy nebo internetové stránky. 

Po zakoupení návodu vám pošlu PDF soubor, který je určen pouze pro osobní použití 

Prosím, nesdílejte ani nešiřte tento návod 
© Jana Honnerová 2014

Recenze

Napsat recenzi

Crackle a víc - návod

Crackle a víc - návod