RSS feed

Inkousty v hlavní roli - návod

790Kč

Více informací

Co získáte? Návod obsahuje hned 7 projektů za jedinečnou cenu! Na více než 50ti stranách najdete přes 200 fotek s postupy krok za krokem a inspiraci pro další tvoření. V tomto návodu jsem soustředila několik technik se zaměřením na využití alkoholových inkoustů. Pokud máte doma nakoupené inkousty a stále si nejste jistí, co s nimi, pak je návod určen právě Vám! Použité techniky jsou vcelku nenáročné a zvládne je tedy i šikovný začátečník. 

Po předmluvě jsem dvě krátké kapitolky věnovala inkoustům a texturám, aby se i začátečník zorientoval ve výběru inkoustů a textur a v základních specifikách práce s nimi, pokročilý uživatel ale také najde jistě pár dobrých triků. 

Většina použitých pomůcek je běžných pro práci s polymerovou hmotou, v hlavní roli budou samozřejmě inkousty, ale využijete i některé netradiční pomůcky, například nůžky nebo alobal. Poradím také s výběrem nejvhodnější hmoty pro inkoustové tvoření.

Pak už v návodu následuje výroba jednotlivých šperků krok za krokem, včetně závěrečné kompletace. Podobně jako v crackle návodu, i tady jsem šperky vybírala tak, abyste znali techniku výroby jak náramku, tak naušnic, přívěšku, spony, brože atd. Vzory a šperky můžete samozřejmě mezi sebou libovolně kombinovat, také si zvolte Vaši oblíbenou barevnost, zapojte fantazii a vytvořte si krásné originální šperky i celé sady.

V neposlední řadě se můžete také nechat inspirovat závěrečnou galerií.

Po zakoupení návodu vám budu k dispozici jako poradce, takže pokud narazíte na jakýkoliv problém, nebudete si jistí návodem nebo když budete mít jakýkoliv související dotaz či nápad, budu tu pro vás a budu se snažit pomoct. 

Výrobky vyrobené na základě tohoto návodu můžete bez omezení prodávat.

PS: Platby ze Slovenska mi prosím napište do poznámky, akceptuji poslani pres Fio banku a napisu Vam jiné číslo účtu. Díky za pochopení! 

Tento tutorial vytvořila Jana Honnerová, a nebyl přejat z jakéhokoli knihy nebo internetové stránky. 

Po zakoupení návodu vám pošlu PDF soubor, který je určen pouze pro osobní použití 

Prosím, nesdílejte ani nešiřte tento návod 
© Jana Honnerová 2014

Recenze

Napsat recenzi

Inkousty v hlavní roli - návod

Inkousty v hlavní roli - návod